VIDEO | “4+” või isegi parem! Vaata Tammearu viieminutilist serviseeriat, mis otsustas karikafinalisti saatuse

Numbrit “4+” kandev Märt Tammearu lõi kuldses geimis kaheksa servi järjest, seejuures mitu ässa. | Foto: ekraanitõmmis

Tartu Bigbanki nurgaründaja Märt Tammearu sooritas pühapäevases Eesti karikavõistluste poolfinaali kordusmängus Eesti klubivõrkpalli viimaste aastate ühe erilisema serviseeria, kui lõi kuldses geimis kaheksa pallingut järjest.

19-aastane ja 198-sentimeetrine Eesti koondislane läks mängus TalTechiga servima, kui seis oli 2:1. Tema pallinguseeria lõppes täpselt viis minutit ja kaheksa servi hiljem, kui tartlased olid lisaks suurepärastele servidele ka hea kaitsemängu ja rünnaku toel edu kasvatanud kaheksapunktiliseks ning ühtlasi finaalipääsu praktiliselt juba kindlustanud. Kuldne geim võideti lõpuks 15:3.

Märt Tammearu serviseeria kuldses geimis:

Loe ka: Alar Rikberg poolfinaali ärevusest, Tammearu serviseeriast ja Selveri pidurdamisest finaalis
Loe ka: VIDEO | Heatujuline Rikberg: finaalist väljajäämise korral oleks ilmselt palgakärbe tulnud