fbpx
Close

Berliin pikendas Enardiga lepingut, välistatud pole mõne eestlase liitumine

Cedric Enard. | Foto: CEV

Saksamaa valitsev meister Berliin teatas eile kodulehe vahendusel, et on pikendanud lepingut meeskonna peatreeneri, detsembris ka Eesti koondist juhendama asunud Cedric Enardiga. Uus kontraht kestab kuni 2022. aasta kevadeni.

“Oleme väga rahul Cedrici tööga. Tal õnnestus meeskond tüürida meistritiitlini hooajal, mis polnud mingis mõttes lihtne. Ka tänavu on meeskond õigel teel,” sõnas meeskonna mänedžer Kaweh Niroomand lepingupikenduse kohta.

“Cedric on end Berliinis treenerina tõestanud nii noormängijate kasvatamise kui ka saavutustega,” jätkas Niroomand. “Suured eesmärgid ootavad täitmist. Cedric on ka seda näidanud, et ta tunneb tänu rahvuskoondistega töötamisele väga hästi mängijateturgu (Enard oli enne Eesti koondise peatreeneriks saamist mitu aastat Prantsusmaa abitreener – toim). See on oluline tõik, sest mitmete meie mängijate lepingud lõpevad selle hooaja lõpus.”

Nagu klubi mänedžer vihjas, saab uuel hooajal näha Berliinis ilmselt üsna palju uusi mängijaid, kellest osad võivad liituda meeskonnaga tänu Enardi kontaktidele rahvuskoondistes. Pole seega sugugi välistatud, et Enard üritab meeskonda tuua ka mõnd Eesti koondise põhitegijat.

“Olen uhke,” sõnas Cedric ise klubi kodulehele. “Lepingupikendus on märk usaldusest ja näitab, et mõlemad osapooled on koostööga rahul. Ma naudin Berliini meeskonna juhendamist. Klubi, meeskond ja poolehoidjad – kõik toimib siin. Oleme viimase pooleteise aasta jooksul hakanud Berliinis midagi ehitama ja Kaweh’il on klubiga suured plaanid. Tahame säilitada Saksamaal juhtpositsiooni ja areneda rahvusvahelisel areenil. Töötame selle nimel koos.”

“Mu abikaasa ja kolm tütart olid eriti õnnelikud lepingupikenduse üle, sest nemad soovisid siia jääda. Nad uurisid minult juba nädalaid, mis tulevikus saab. Minu jaoks ei saaks olla olukord parem,” lisas Enard.

scroll to top