fbpx
Close

Credit24 Balti liiga uus hooaeg algab tõelise maiuspalaga

Tartu Bigbank. | Foto: klubi koduleht

Credit24 Balti liiga uus hooaeg algab pooleteise nädala pärast, pühapäeval, 3. oktoobril kahe Eesti tippklubi Tartu Bigbanki ja Tallinna Selveri duelliga.

Alar Rikberg juhendatava Bigbanki näol on tegu valitseva Eesti meistriga, kes on koduse hooaja alguseks jõudnud ära mängida juba kaks Meistrite liiga eelringi kohtumist Šveitsi klubi Amriswiliga (22. ja 29. septembril). Möödunud hooaja Eesti karikavõitja ja Balti liiga tšempion Selver alustab ametlikult hooaega aga just nimetatud kohtumisega.

Rikberg ja Selveri uus loots Andres Toobal on omavahel sügisel kahes Tartus peetud kontrollmängus juba kohtunud. Mõlemad matšid lõppesid 2:2 viigiga. Möödunud nädalal sai Selver Tallinnas peetud kontrollturniiril kindlalt jagu aga nii esiliigaklubist Tallinna Lotus/Timber/Neemecost kui ka meistriliigas mängivast TalTechist. Tartlased võitsid nädalavahetusel kahel korral veenvalt Riia Tehnikaülikooli.

Pärast Bigbanki ja Selveri duelli, mis algab 3. oktoobril kell 18.00 Tartus, on järgmine kohtumine Balti liigas kavas 9. oktoobril, kui Pärnu mängib võõrsil Riiaga ja TalTech Jelgavaga. Balti liiga põhiturniiril on kavas ka kaheksa telemängu, neist esimesed kaks toimuvad 17. oktoobril (Tartu Bigbank – TalTech) ja 27. oktoobril (Pärnu – TalTech). Mänge kannab üle Duo 5.

Oktoobrikuu mängud Credit24 Balti liigas.
scroll to top