fbpx
Close

Eesti võrkpalliliit innustab 29. veebruaril võrkpalli mängima

Foto: CEV

2020 on liigaasta, mis tähendab, et sel tänavu veebruaris on meile antud üks lisapäev. Võrkpallisõbrad üle Euroopa kutsuvad üles tähistama 29. veebruari võrkpalli mängides!

Eelmisel liigaastal neli aastat tagasi tuli Euroopa Võrkpalliliit CEV välja algatusega #1DayMore4Volleyball, millega kutsuti võrkpallisõpru üles tähistama 29. veebruari võrkpalli mängides. Üleskutse sai väga positiivse vastuvõtu, 2016. aastal käis kampaania raames võrkpalliväljakutel peaaegu 50 000 inimest, peeti 4500 mängu 551-s erinevas mängupaigas. Osalejate hulgas olid lisaks amatööridele, noortele ja vanadele ka näiteks Itaalia ja Poola meeste istevõrkpalli koondised, mängiti üle terve kontinendi Venemaa Kaug-Idast kuni Gibraltarini.

Esimese korra positiivne kogemus julgustas CEV-i ka sel aastal projektiga jätkama. Eesti Võrkpalli Liit ühineb projektiga ja kutsub kõiki koole, treeninggruppe ja sõpruskondi aktsiooniga ühinema ning korraldama selle aasta 29. veebruaril võrkpalliturniir või lihtsalt üks tore võrkpallimäng. 29. veebruari võrkpalliürituse saab registreerida CEV-i ametlikul #1DayMore4Volleyball lehel SIIN..

CEV on osalejatele välja pannud erinevaid auhindu, parimaid hinnatakse 5-s kategoorias:
1) Suurim osalejate arv;
2) Kõige originaalsem üritus;
3) Parim üritus koolis;
4) Kõige pikem punkt;5) Sotsiaalmeedia auhind parima foto eest.
Täpsema info CEV-i kampaania kategooriate ja auhindade kohta leiab SIIT <https://1daymore4volleyball.cev.eu/organiser>

Eesti Võrkpalli Liit (EVF) premeerib omalt poolt koole, kes otsustavad kampaanias kaasa lüüa. Kategooriaid on 2:
1) Parim või originaalseim üritus koolis;
2) Vaimukaim sotsiaalmeediapostitus teemaviitega #1DayMore4Volleyball
Auhinnaks on mõlemas kategoorias 5 Mikasa koolivõrkpalli palli + 10 vabapääset Eesti võrkpallikoondiste Euroopa Liiga kodumängudele juunikuus Tartus. Parimate väljaselgitamiseks moodustatud žüriisse kuuluvad rahvuskoondiste kaptenid Julija Mõnnakmäe ja Kert Toobal.

Hetkeseisuga (28.01.) on selle aasta ürituseks registreerunud peaaegu 140 000 mängijat peaaegu 10 000 mänguks 2177-s erinevas mängupaigas.

scroll to top