fbpx
Close

Esiliigades naastakse uuel nädalal pikalt mängupausilt

Tallinna Ülikooli meeskond. | Foto: Siim Semiskar/Võrkpall24

Meeste ja naiste esiliigas jätkatakse uuel nädalal üle Eesti nii treeningute kui ka mängudega, kinnitas täna võrkpalliliit. Otsus on seotud vabariigi valituse poolt tehtud otsusega leevendada kogu riigis piiranguid.

Meeste esiliigas peeti viimane kohtumine 13. detsembril ehk enam kui poolteist kuud tagasi. Liigat juhib tiitlikaitsja Tallinna Ülikool, kes on kogunud üheksa mänguga maksimaalsed 27 punkti. Liidrile järgnevad 10 mänguga 24 punkti kogunud Rakvere VK/BMF ja 8 mänguga 17 punkti teeninud Eesti Maaülikool. Kokku osaleb esiliigas tänavu 12 klubi.

Naistel pole esiliigas mänge peetud tänaseks juba olenevalt klubist natuke vähem või rohkem kui kaks kuud. Esikohta jagavad seejuures Viljandi Metall, Tallinna Sparta ja Tallinna Gerardo’s Toys/Neemeco võrdselt neljast mängust kogutud 9 punktiga, neljas on ühe mängu vähem pidanud Tartu vald/Dorpat 7 punktiga. Esiliigas osaleb kaheksa võistkonda.

Esiliigade järgmiste mängude ajakava avaldab alaliit oma kodulehel homme ehk esmaspäeval. Publikut pole aga jätkuvalt kogu riigis spordivõistlustele lubatud. Rahvaliigas tohib küll vastavalt reeglitele (10+1) treenida, ent võistlusmänge veel lähinädalatel pidada ei tohi.

scroll to top