fbpx
Close

Hindrek Pulk: võib-olla polnud ma Eesti liigast tulles selliseks turniiriks valmis

Hindrek Pulk. | Foto: Gertrud Alatare

Eesti meeste rahvuskoondis lõpetas nukra EM-finaalturniiri kaotusega, kui jäi kindlalt tulemusega 0:3 (17:25, 15:25, 14:25) alla Ukrainale.

Meie võistkonna üks resultatiivsemaid oli 8 punktiga (+4) Hindrek Pulk, kes rääkis Võrkpall24’le antud intervjuus, et Eesti ei suutnudki n-ö oma mängu turniiril mängima hakata.

“Nii nagu tänane mäng, oli kogu turniir meie poolt üks suur kangutamine. See kandus ka tänasesse. Kahjuks polnud voolavust ega head minekut. Võib-olla olime eelmiste kohtumiste masendusest niivõrd allasurutud, et ei suutnud end kuidagi kokku võtta.”

“Ma loodan, et terve turniir nii masendav ei olnud kui tänane kohtumine. Lõppkokkuvõttes oli see võistlus meie jaoks täielikult lati alt läbiminek,” lausus diagonaalründaja.

Saarlase sõnul tegi Ukraina hea mängu, eriti servil, ning Eesti muutus järjest ebakindlamaks.

“Ukraina pani meid serviga väga suure surve alla ja sealt tekkisid raskused. Nii ebakindlus edasi kanduski. Ei suutnud mina ega ka keegi teine tõsteid punktiks lüüa,” ütles Pulk.

Pulga jaoks oli tegemist esimese EM-finaalturniiriga ning tema sõnul on sellelt võistluselt kaasa võtta ka midagi positiivset.

“Ma arvan, et saab nii mõndagi positiivset kaasa võtta. Ma usun, et suurtel turniiridel sellise ebaõnnestumise läbi elamine kasvatab iseloomu. Võib-olla polnud ma Eesti liigast tulles päris valmis taoliseks turniiriks. Eks selliste võistkondade ja mängijatega koos mängimine vajab harjumist. Ühe suvega seda ära ei õpi. Usun, et teeme tulevikus paremaid esitusi,” sõnas 28-aastane mängumees lõpetuseks.

scroll to top