fbpx
Close

Käes on taas suur võrkpallipäev, mis toob vastuse mitmele tähtsale küsimusele

TalTech/Tradehouse, TÜ/Bigbank – Audentes, Tartu Bigbank ja Pärnu VK. | Fotod: Riina Vals/SK Duo

Tänane päev võib tuua Eestile uue naiste võrkpallimeistri, samuti on kavas naiste pronksiseeria otsustav mäng ja põnevad meeste Credit24 Balti veerandfinaalseeriate teised kohtumised.

TalTech/Tradehouse võitis kaks esimest mängu naiste finaalseerias Võru/Famila vastu 3:1 ja võib täna kodus kell 13.50 algavas mängus kindlustada klubi ajaloo esimese Eesti meistritiitli. Pronksiseeria kolmandas ehk otsustavas mängus on aga Tartus kell 13.30 vastamisi Tartu Ülikool/Bigbank ja Audentese SG/Noortekoondis. Avamängu võitis Audentes võõrsil 3:2, teise aga Tartu võõrsil 3:1.

10. aprill kell 13.30 Tartu Ülikooli Spordihoone. Tartu Ülikool/Bigbank – Audentese SG/Noortekoondis Otseülekanne
10. aprill kell 14.00 TalTech Spordihoone. TalTech/Tradehouse – Võru/Famila VK Otseülekanne

Meeste Balti liigas võivad selguda täna kõik neli järgmisel nädalal Kuressaares toimuval finaalturniiril osalevat klubi, ent ei pruugi. Kahe võiduni peetavaid lahinguid juhivad avakohtumise järel Saaremaa, Tallinna Selver, Pärnu ja Jekabilsi Luši.

Eriti huvitav saab olema jälgida, kas värske Eesti meister Tartu Bigbank, kes kaotas avamängu kuivalt Pärnule, suudab kodus toimuvas telemängus taset tõsta või jääbki üllatuslikult finaalturniirilt välja. Kolm Eestis toimuvat mängu algavad kell 17.00 – otsepilti näeb Postimees.ee’s -, lätlased mängivad omavahel 17.30. Juhul kui läheb tarvis ka kolmandaid mänge, peetakse need homme.

scroll to top