fbpx
Close

Karjääri lõpetamist kaaluv Põlluäär: šokk oli päris suur

Siim Põlluäär oma endise koduklubi vastu rünnakul. | Foto: Gertrud Alatare/Pärnu VK

Saaremaa Võrkpalliklubi kapten Siim Põlluäär tunnistab, et meeskond ei esinenud Eesti meistrivõistluste poolfinaalseerias tiitlikaitsjale vääriliselt.

Saaremaa kaotas Pärnu vastu seeria 0:3, jäädes Avo Keele hoolealustele alla tulemusega 1:3, 2:3 ja 1:3.

“Eks see oli ikka väga suur šokk kogu meeskonnale,” ütles Põlluäär päev pärast seeria lõppemist. “Sel kuul tuli neid valusaid lakse päris palju. Kõigepealt valus Balti liiga finaal, seejärel poolfinaalis koduväljakueelise kaotamine. Ja nüüd ka seeria kaotamine. Vaimselt tõmbavad sellised asjad läbi.”

“Me ei saanud oma mängu üldse jooksma. Pärnu luges meie tõsted nii hästi läbi, et hoolimata sellest, kas tuli kiire või aeglane tõste, oli kogu aeg ründajatel kahene blokk vastas. Kui kahte võistkonda võrrelda, oli Pärnu selgelt teravam. Meie jäime aga kuidagi uimaseks ja tuimaks. Ma ei saa ka enda esitustega rahule jääda. Ma kuidagi ei leidnudki oma mängu,” arutles saarlane.

Põlluäär ei nõustu siiski Rait Rikbergi paar päeva tagasi öeldud väitega, justkui oleks Saaremaa tänavu kehvemini komplekteeritud kui mullu.

“Seda ma kindlasti ei ütleks. Ka eelmisel aastal mängisime tasavägiseid mänge. Seerias Pärnuga sai tänavu otsustavaks teine mäng. Oleks üks punkt läinud teisele poole, võinuks ka seeria kujuneda teistsuguseks. Olen kindel, et me oleme meeskonnana samal tasemel nagu mullu. Küll aga tõstsid tänavu oma taset nii Tartu kui Pärnu,” ütleb Põlluäär.

Olgugi et pronksiseeriat ei lähe Saaremaa Põlluääre sõnul mingil juhul sirge jalaga mängima – medal on ikkagi medal -, mõtleb diagonaalründaja vaikselt ka tulevikule.

“Ma vaatan, kas üldse uuel hooajal mängin enam,” kõlab esmalt ehmatav vastus. “Tuleb seda olukorda seedida veidi ja vaadata, mis elu toob. Eks siin ole kõik asjad kokku – motivatsioon, tervis jne. Millalgi peab ju lõpuks otsustama. Idee poolest sooviks veel välismaal end proovile panna, aga pole ju kindel, kas midagi leiab korralikku.”

Keda peab Põlluäär täna aga suurimaks kullafavoriidiks? “Mul on tunne, et Pärnu võidab,” vastab 29-aastane mängumees.

One Comment

  1. Arvata on et kui Põlluäär lõpetab, siis lõpetab ka Saaremaa klubi või vähemalt väheneb kõvasti selle eelarve. Kui vaadata toetajate nimesid ja äriregistrist nende omanikke siis… 😛

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

One Comment
scroll to top