fbpx
Close

Kfar Saba peatreener: Saaremaa on meist sisuliselt igas elemendis tugevam, ka atmosfäär oli imeline

Saaremaa meeskond oma poolehoidjaid tänamas. | Foto: Irina Mägi/Saaremaa VK

Credit24 Meistriliiga liider Saaremaa avas täna klubi ajaloo teise eurohooaja, alistades Kuressaares publikust tulvil kodusaalis CEV Challenge Cupi raames Iisraeli kevadise hõbedaklubi Kfar Saba 3:1 (18, -23, 23, 16).

Kfar Saba peatreener Sagi Baram polnud mängu järel pettunud, sest vaatas kohtumisele tagasi realistliku pilguga.

“Minu jaoks oli meie südi esitus suur üllatus, kuna meie kapten (nurgaründaja Evandro De Souza) sai viimases liigamängus vigastada ega treeninud nädal aega. Alles täna hommikul andis arst talle loa mängida. Ta tegutses sisuliselt pooleteise jalaga, aga tegi imelise mängu. Lisaks mängisime me ju ilma diagonaalründajata (Michael Chemos jäi viisaprobleemi tõttu Iisraeli, teda asendanud temporündaja Antony Koyfman sai kogu mängu peale vaid 11 tõstet ja kogus 7 punkti – toim.). Kui teisel pool võrku on selline tugev diagonaalründaja nagu Daniel Maciel, siis pole siin millestki pikemalt rääkida. Seda kõike arvestades üllatas mind meie hea mäng teises ja kolmandas geimis,” ütles Baram Võrkpall24’le.

Korduskohtumine, kus Saaremaale piisab edasipääsuks kahest geimivõidust, peetakse järgmise nädala teisipäeval Iisraelis.

“Saaremaa on meist suurem klubi ja neil on ka meist suurem eelarve. Nende pingil on hea kvaliteediga mängijad, meil olid täna varus aga kuus poisikest. Ma arvan siiski, et meil on kodus võimalik viia see duell kuldsesse geimi, aga favoriidid on jätkuvalt saarlased. Nad on sisuliselt igas elemendis meist tugevamad ja ma austan neid vastasena täielikult. Nad mängisid fantastiliselt,” tunnustas Iisraeli klubi juhendaja.

Baram tõi kohtumise järel esile ka Saaremaa publikut, kes elas omadele kogu matši ajal häälekalt kaasa. Kohtumise eel tervitati sõbraliku aplausiga aga ka vastasmeeskonda.

“Minu jaoks oli see imeline kogemus, sest Iisraelis võib saali tulla küll 1000 inimest, aga nad istuvad oma kohtadel nagu tegu oleks mõne kontserdiga. Nende kohalolu pole kuidagi kuulda, nad on liiga viisakad. Siin oli aga selline atmosfäär, nagu ühel sportmängul olema peab,” kiitis heas tujus Baram.

scroll to top