fbpx
Close

Tali jäi võidust hoolimata kriitiliseks: ka mõni kogenum mees hakkas täna väristama

Urmas Tali. | Foto: Saaremaa VK

Credit24 Meistriliiga liider Saaremaa avas täna klubi ajaloo teise eurohooaja, alistades Kuressaares publikust tulvil kodusaalis CEV Challenge Cupi raames Iisraeli kevadise hõbedaklubi Kfar Saba 3:1 (18, -23, 23, 16)

Saaremaa peatreener Urmas Tali tõdes, et võidust hoolimata jagub parandamisruumi kuhjaga, sest hästi mängides võinuks saarlased matši kolme geimiga ära lõpetada. “Meil kadus enesekindlus teise geimiga piisavalt palju ära ja see jäi mõjutama. Selle tõttu kaotasime vastuvõtuga esimesed tempod ära ja ei saanud rünnata. Kui numbrid juba rünnakul alla 20 protsendi lähevad, siis on raske. Oleme suutnud paremini mängida. Ma ei tea, kas see on eurosarja mängu närvilisus või midagi muud. Ka mõni kogenum mees hakkas täna väristama,” kommenteeris Tali.

Vastaste brasiillasest kapten Evandro de Souza tõi Kfar Sabale 21 punkti, olles seejuures kimpus jalavigastusega. “See, et tema oma haige jalaga nii palju ka rasked palle ära lõi, tuli väikese üllatusena,” sõnas juhendaja. “Kordusmängus on meil juurde panna igalt poolt. Aga rünnakul eelkõige – on vaja need rasked pallid ära lüüa! Peame üle vaatama, millest meil kõige rohkem puudu jäi.”

Rünnakul olid täna enim lahenduste leidmisega hädas kuubakas Javier Jimenez, kes realiseeris 43 tõstest vaid 10 (23%).

“Kodus mängivad iisraellased teistmoodi, juures on ka diagonaal (Michael Chemos jäi viisaprobleemi tõttu Iisraeli, teda asendanud temporündaja Antony Koyfman sai kogu mängu peale vaid 11 tõstet ja kogus 7 punkti – toim.). Ja meil pole sellist publikut seljataga. Aga muidugi läheme võitlema ja võitma,” lisas Tali.

Korduskohtumine, kus Saaremaale piisab edasipääsuks kahest geimivõidust, peetakse järgmise nädala teisipäeval Iisraelis.

scroll to top