fbpx
Close

Nõlvak ja Tiisaar alustavad EM-i tugevate poolakate vastu

Mart Tiisaar ja Kusti Nõlvak. | Foto: FIVB

Eesti ainus professionaalne rannavõrkpallipaar Kusti Nõlvak – Mart Tiisaar alustab homme Moskvas oma esimesi Euroopa meistrivõistlusi.

Nii naiste kui meeste arvestuses osaleb 32 paari, kes tagasid pääsu EM-ile maailma edetabeli põhjal. Alagrupist pääsevad edasi 24 parema hulka iga grupi kolm paremat.

Eesti paar kuulub G-alagruppi, kus meie vastasteks on Poola paar Piotr Kantor – Bartosz Losiak (maailma 19. paar), tšehhid Ondrej Perusic – David Schweiner (18.) ning austerlased Martin Ermacora – Moritz Pristauz (52.). Maailma edetabelis 44. kohal paiknevad eestlased alustavad turniiri homme kell 12 poolakate vastu.

“Moskvasse läheme saama esimese EM-i kogemust. Eesmärgid on samad, mis igal teisel turniiril – avastada uusi nüansse oma mängus, teha parandusi ja areneda seeläbi edasi nii individuaalselt kui meeskondlikult. Sellisele turniirile pääsemine on juba iseenesest suurepärane saavutus ja tähendab meile palju,” ütles Nõlvak võrkpalliliidu pressiteate vahendusel. “Füüsiline vorm on stabiilne, kehad terved ja mänguvalmis:”

Eesti seni parim tulemus EM-ilt pärineb 2007. aastast, mil Kristjan Kais ja Rivo Vesik tulid Valencias toimunud võistlusel neljandaks.

Turniiri tulemusi näeb siit.

scroll to top