fbpx
Close

Pärnakate raske südamega langetatud otsus viis Tartu Bigbanki Eesti meistrivõistluste finaali

Tartu Bigbank. | Foto: Melani Mai Kruuda

Credit24 Eesti meistrivõistluste esimene finalist on Tartu Bigbank, sest Pärnu Võrkpalliklubi andis reede õhtul teada, et loobub mõlema sidemängija ehk Martti Keele ja Richard Voogeli haigestumise tõttu seeria kolmandast mängust. See tähendab, et Bigbank võidab poolfinaali mängudega 3:0.

“Meie sidemängijad pole tervenenud ja haigetena poleks mõtet mängule tulla, sest see seaks ohtu nii nende endi kui ka meeskonnakaaslaste tervise. Oleme sunnitud seega homsest mängust loobuma ja võtma vastu tehnilise kaotuse,” teatas klubi mänedžer Reio Tilk.

Tartu Bigbank mängis Eesti meistrivõistluste finaalis ka kaks aastat tagasi, kuid kaotas toona just pärnakatele. Mullu Eesti meistrit teatavasti välja ei selgitatud. Tartlased on sel sajandil Eesti meistriks tulnud kokku kolmel korral, 2006., 2012. ja 2014. aastal. Tänavu avaneb seega võimalus seitsmeaastase pausi järel kuldmedal Emajõelinna tuua. Finaalis kohtuvad tartlased Tallinna Selveri või Saaremaa Võrkpalliklubiga. Kolme mängu järel on seis 2:1 Selveri kasuks. Pärnakaid ootab aga ees pronksiseeria.

Loe ka: Keel loodab võtmemängijate imelisele paranemisele, vastasel juhul antakse tartlastele loobumisvõit

scroll to top