fbpx
Close

Pärnu Võrkpalliklubi legend Tamar Nassar lõpetas kullavõidu järel karjääri

Eesti meister Tamar Nassar. | Foto: Karl Rinaldo

Pärnu Võrkpalliklubi kogenuim mängija, 34-aastane kuldsuu Tamar Nassar teatas pärast Eesti meistriks tulemist, et tõmbab karjäärile joone alla.

“Kolme erinevat värvi medali ehk hõbeda, pronksi ja kullaga karjäär lõpetada – see on imeline,” ütles kahemeetrine temporündaja, kes kogus täna 5 punkti (+5).

“See aeg, mis enda tervena hoidmisele kulub, ei kaalu enam võrkpallist saadavat naudingut üles,” selgitas Nassar, kellele on juba pikemat aega tõsist valu teinud löögikäe õlg. “Saime lõpuks olukorra nii palju kontrolli alla, et liigutuse suutsin teha, aga jõudu polnud. Seda oli ka näha, et kohe kui jõudu üritan rakendada, käis valu läbi.”

Nassari sõnul jääb ta karjäärist meenutama protsessi ennast, mitte kindlaid medaleid.

“Ma ei jäta asju meelde. Minu jaoks pole oluline ka, mis koha ma sain. Mulle lihtsalt meeldis see protsess ja võrkpall ise. Jään igal juhul oma karjääriga rahule. See, et ma nii pikalt vastu pidasin… Igal juhul jään rahule. Ja hea maik jäi suhu ka seepärast, et olin finaalseerias suure osa ajast väljakul. Võin endale (finaalseerias) “kolme” hindeks panna,” lisas Nassar, kes mängis Pärnus üheksa aastat.

 

scroll to top