fbpx
Close

Ülieduka hooaja lõpu teinud Martti Keel: ma pole ammu midagi sellist tundnud

Martti Keel. | Foto: Saaremaa VK

Eesti meistriks krooniti nelja-aastase vaheaja järel Pärnu Võrkpalliklubi, kes finaalseeria viimases kohtumises alistas kodupubliku ees 3:2 (25:20, 20:25, 27:25, 15:25, 15:11) Tartu Bigbanki ja võitis seeria kuivalt 4:0.

Võrkpall24 tegi mõned minutid enne autasustamise algust juttu Pärnu klubis võtmerolli etendanud sidemängija Martti Keelega, kes tõdes, et seeria nii kiiret lõppu ei oleks osanud oodata, kuid on meistritiitli üle mõistagi väga õnnelik.

“Väga vägev! Viimane mäng 3:2, ülimalt raskelt tuli võit. See tunne on ikka… Ma pole ammu midagi sellist tundnud. Tore on see, et suutsime kodupubliku ees meistriks tulla, mitte võõral väljakul. Enne seeriat otseselt ei mõelnud selle peale, et see võiks nii kiiresti läbi saada. Oleks minult küsitud enne seeria algust, poleks julgenud 4:0 seeriavõitu lubada,” lausus 27-aastane sidemängija.

Hoolimata kehvast algusest jäi Keel hooajaga rahule, kuid ei osanud öelda, mis saab temast tulevikus.

“Ma arvan, et tegime täitsa tipp-topp hooaja. Alustasime kehvalt: karikafinaalis saime väga napi kaotuse, Credit24 Meistriliiga poolfinaalis tuli kindel kaotus Tartule, aga siinkohal kiidaks vastaseid – Tartu tegi väga kõva mängu. Ja nüüd meie poolt väga korralik hooaja lõpp – Saaremaa ja Tartu vastu mängudega 7:0. Ma arvan, et see on väga kõva sõna. Uue hooaja kohta ei oska veel midagi öelda, eks näis,” ütles Keel lõpetuseks, silmad poodiumi poole suunatud.

scroll to top