fbpx
Close

Hindrek Pulk: võitlesin finaalseerias eelkõige iseenda, oma vigastuse ja valuga

Hindrek Pulk. | Foto: SK Duo

Tartu Bigbanki diagonaalründaja Hindrek Pulk tunnistas tänavuse koduse võrkpallihooaja lõppedes, et Pärnu oli meistritiitlit väärt.

“Ilmselgelt parem võitis, midagi pole teha. Au Pärnule, hästi mängisid,” kiitis Pulk pärast neljanda mängu 2:3 kaotust.

“Täna näitasime taas sisu, aga ühel hetkel oli vastane jälle parem. Vahel tuleb lihtsalt tunnustada vastast. Eks igasuguste asjade taha jäi meie osas see tiitel. Ma ise mängisin näiteks kehvasti. Ega meie võistkonnast pole ju võimalik kedagi säravat välja tuua, kaotasime võistkondlikult.”

“Pärnu poolel tooksin esile kaitsemängu. Me ründasime täiega, aga kuidagi said nad blokis näppe vahele ja tõid kaitses megaraskeid palle üles. Nad olid kaitses meist kindlasti paremad, kuigi viimases mängus näitasime, et oskame ka ise kaitsta,” lisas Pulk.

Pulga isiklikule hooajale jättis pitseri seljavalu, mis hakkas saarlast tugevalt kimbutama poolfinaalseerias Rakvere vastu.

“Võin paralleeli tuua rallispordiga. Seal loevad ka pisiasjad. Kui saad lõppkokkuvõttes anda endast 95 protsenti, siis vahel just 5 protsenti jääbki vajaka. Seekord saingi mina endast anda 95 protsenti. Võitlesin eelkõige iseenda, oma vigastuse ja valuga. Õnneks saab nüüd veidi pikemalt puhata ja koondise juurde minna. Teen endast kõik, et terveks saada ja veel häid mänge näidata.”

Täna pole 28-aastane Pulk veel otsustanud, kas jätkab karjääri ka tuleval hooajal.

“Emotsiooni pealt on raske midagi öelda. Pean pea selgeks mõtlema. Keskendun nüüd koondisele ja siis vaatan edasi,” vastas Pulk, kes ootab saabuvat suve rahvusmeeskonda pääsemise tõttu suure huviga.

scroll to top