fbpx
Close

Robert Tähe jaoks algas Türgi liiga finaal kehvasti

Robert Täht (vasakul) eilses finaalmängus. | Foto: Efeler Ligi

Robert Tähe koduklubi Izmiri Arkas alustas Türgi meistrivõistluste finaalseeriat Istanbuli Fenerbahce vastu võõrsil 2:3 (-20, -19, 22, 21, -6) kaotusega. 

Võitjate parim oli Wouter Ter Maat 25 punktiga (+13), Salvador Higaldo lisas 19 (+10) punkti. Izmirile tõi Adis Lagumdzija 24 (+12) punkti, keegi teine üle kuue punkti ei kogunud.

25-aastane Täht kuulus Izmiri algkoosseisu, ent vahetati tagasihoidliku rünnaku ja servi vastuvõtu tõttu teises geimis välja. Edasises mängus käis võrukas vaid üksikutel hetkedel servimas. Tähe kontole kanti lõpuks 7 punkti (-2). Täht realiseeris 8 tõstest 3, lisaks lõi ta 3 serviässa ja tõi 1 blokipunkti.

Võrkpall24.ee uuris Tähelt, kas kehva esituse ja väljavahetamise taga võis olla säärelihasevigastus, mis eestlasele viimasel ajal tõsiselt valu on teinud.

“Jalg küll põleb all, aga pigem lasen ise end liigselt sellest häirida. Hullemaks pole olukord iseenesest läinud, nii et vigastuse taha ei saa pugeda. Tuleb rohkelt Voltareni tablette sisse võtta – homme on juba uus mäng,” ütles Täht.

Kolme võiduni peetava finaalseeria teine mäng toimub teisipäeval uuesti Istanbulis.

scroll to top