fbpx
Close

Rõuge Järv ja Kellamäe Soo jätkavad ka tuleval hooajal Tartu Bigbankis

Kevin Soo ja Ronald Järv. | Fotod: Riina Vals/ SK Duo

Tartu Bigbank andis täna õhtupoolikul enda sotsiaalmeedia vahendusel teada, et klubis jätkavad sidemängija Ronald Järv ja temporündaja Kevin Soo.

27-aastane Soo on Tartus mänginud sisuliselt kogu oma karjääri. Korraks põrkas ta ka välismaale, kui mängis hooajal 2017-18 Saksamaa madalamas liigas Mitteldeutschlandi meeskonnas.

Rakverest pärit Järv on Tartu klubi esindanud nii viimasel kahel hooajal kui ka aastatel 2015-18. Seejärel tegi ta vaheaasta oma sünnilinnas Rakveres.

Tähelepanelikumad võrkpallisõbrad kindlasti märkasid pisut omamoodi pealkirja, mille siinkirjutaja üritab lahti seletada. Võrumaal asuval Rõuge Suurjärvel on sügavust 38 meetrit ehk arvestades Ronaldi pikkust (1.78), oleks kõige sügavamas kohas seistes tema peanupukest peaaegu näha. Samuti on neis mõlemas sisu – Rõuge järvel sügavust ja tartlaste sidemängijal hingestatust, võitlejahinge, kannatlikkust ja palju muud.

Mis ühendab aga Kellamäe sood ja Kevin Sood? Esmapilgul mitte miski, aga kui asjasse süveneda, siis leiab sarnasusi palju. Esiteks kindlasti nimi, sest mõlema nimes on sõna “soo”. Lisaks sellele on Kellamäe soo pindala 1546 hektarit ja selle turbakihi paksus on 4-5 meetrit. Kevin suudab blokis peaaegu et sama suure ala oma võimsate ja osavate kätega ära katta ja kindlasti on tegemist mehega, kellel on paks nahk.

Homme avalikustab Bigbank uue liituja, kellega pole ei Järvel ega ka Sool platsinaabriks olemine võõras. Huvitav, kellega võiks tegu olla?

Lisaks eelmainitutele on Tartuga käed löönud 8-aastase vaheaja järel kodumaale naasnud Martti Juhkami ja viimastel aastatel TalTechis põhiraskust kandnud Valentin Kordas.

 

scroll to top