fbpx
Close

Saaremaa klubi poolehoidjad algatasid meeskonna päästmiseks korjanduse

Saaremaa Võrkpalliklubil on käsil ärevad ajad. | Foto: Alan Mehik/Saaremaa VK

Saaremaa Võrkpalliklubi fännklubi postitas reede keskpäeval sotsiaalmeedia kanalitesse üleskutse, kus palutakse neil, kel soovi ja võimalust, meeskonnale raskel ajal õlg alla panna.

“Kallid toetajad, fännid ja kaasaelajad! Saaremaa Võrkpalliklubi on meile kõigile ülioluline! Alustades pallipoistest, kelle silmis on unistus mängida kord selles klubis, kuni juhtkonnani välja, kes oma vabast tahtest klubisse investeerinud on. Kogukond, fännid, toetajad, mängijad, treenerid, Eesti võrkpall jne!” kirjutatakse postituste avalõigus.

Korjanduse eesmärk on koguda annetusi, et meeskond laiali ei jookseks, enne kui raha klubi peatoetaja Ivar Alti kaudu kohale jõuab. Kuuldavasti pole küsimus enam päevades, vaid tundides, mil mängijad saamata jäänud palka pangakontol näha soovivad. Seis on seega tõesti kriitiline, sest kui raha lähiajal ei tule, asuvad vähemalt osad mängijatest uut koduklubi otsima.

2017. aastal loodud Saaremaa Võrkpalliklubi on võitnud lühikese tegevusaja jooksul nii Eesti karika ja meistritiitli kui ka Credit24 Meistriliiga ehk Balti liiga. Tänavugi ollakse viimaste kuude probleemide kiuste Balti liigas põhiturniiri võidus kinni.

Kallid toetajad, fännid ja kaasaelajad!
Saaremaa Võrkpalliklubi on meile kõigile ülioluline!
Alustades pallipoistest,…

Posted by Saaremaa Võrkpalliklubi fännid on Reede, 29. jaanuar 2021

scroll to top