fbpx
Close

Saarlased kui ühest suust: Selver mängis lihtsalt paremini

Alexander Tusch. | Foto: Alan Mehik/Saaremaa VK

Saaremaa Võrkpalliklubi kaotas Eesti karikavõistluste poolfinaalis Tallinna Selveri vastu viis geimi järjest ja pudenes kindlalt konkurentsist. Meeskonna mängijate sõnul oli Selver neist lihtsalt üle.

“Raske mäng oli,” tunnistas nurgaründaja Rauno Tamme. “Ma usun, et me tegime omalt poolt parema esituse kui eelmises mängus. Üllataval kombel ei kukkunud Selver servi vastuvõtul ära. Meil on väga hea serv, aga vastuvõtul näitas Selver ikka väga kõrget klassi. Nad mängisid kahes esimeses geimis väga head võrkpalli.”

Kas Saaremaa vorm on viimaste nädalatega kehvemaks muutunud? “Ma ei ütleks niimoodi. Ma arvan, et Selver mängis kindlasti selle hooaja parimat võrkpalli. Meil oli küll hetki, kus me ei mänginud väga head võrkpalli, aga seekord tuleb lihtsalt öelda, et võitis parem meeskond. Nad olid igas elemendis meist natuke paremad.”

“Ma arvan, et me teadsime pärast avamängu, kui raske teine kohtumine tuleb,” lisas sidemängija Alexander Tusch. “Proovisime ja andsime endast parima, sest uskusime oma võimalustesse. Peame aga ütlema, et Selver oli parem meist. Nad ei murdunud pinge all. Peame nüüd kiiresti koguma end ja keskenduma Ukrainas toimuvateks euromängudeks.”

Kui plaan jääb jõusse, hakkab Saaremaa juba laupäeval sõitma bussiga Ukraina poole, kus peab järgmise nädala keskel CEV Challenge Cupi kaheksandikfinaali kohtumise Horodokiga. Edu korral ootab neid Ukrainas kohe ka veerandfinaalmäng.

Intervjuu Alexander Tuschi ja Rauno Tammega:

scroll to top