fbpx
Close

Selver sai tänase karika poolfinaali korduskohtumise eel hea uudise

Tallinna Selveri põhikoosseisus peaks Albert Hurt (paremal) vahetama välja ilmselt Mihkel Varblase (vasakul). | Foto: Saaremaa VK

Täna selgub Eesti meeste karikavõistlustel esimene finalist, kui Kuressaares lähevad teistkordselt vastamisi Saaremaa Võrkpalliklubi ja Tallinna Selver. 

Eelmisel laupäeval peetud avamängus pidi Selver hakkama saama mäletatavasti ühe oma liidri Albert Hurdata, kes haigestus angiini. Aapo Rantaneni hoolealused jäid seetõttu servi vastuvõtul selgelt hätta ja kaotasid mängu pärast tasavägist avageimi lõpuks kindlalt 0:3. Täna vajab meeskond seega esmalt 3:0 või 3:1 võitu ning peab seejärel tiitlikaitsja üle mängima ka kuldses geimis.

Selver läheb tänasele mängule vastu aga täiskoosseisus, sest Hurt on tervenenud. Tõsi, sel nädalal on ta kaasa teinud vaid ühe pallitrenni.

Saaremaa peab taas hakkama saama temporündaja Siim Ennemuistita, kes ravib põlvevigastust. Võrreldes avamänguga on tagasi rivis aga kapten Siim Põlluäär, kes osales ka teisipäeval võõrsil peetud eurosarjamängus prantslaste Poitiers’ga.

Saaremaa ja Selveri kordusmäng algab kell 19.00. Mängust teeb otseülekande Postimees.ee.

Teine poolfinaal Pärnu Võrkpalliklubi ja Tartu Bigbanki vahel jätkub pühapäeval suvepealinnas. Avamängu võitis Pärnu 3:0.

scroll to top