fbpx
Close

Selver võitis valitsevat Eesti meistrit, Pärnu liider oli tujust ära

Selveri peatreener Rainer Vassiljev. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Tallinna Selver teenis Credit24 Meistriliigas hooaja neljanda võidu, alistades koduväljakul 3:1 (-19, 20, 18, 13) valitseva Eesti meistri Pärnu Võrkpalliklubi. Erinevates sarjades on Selver võitnud nüüdseks kokku juba seitse mängu.

Rainer Vassiljevi juhendatav Selver, kes alistas kolmapäeval karikasarjas teistkordselt Saaremaa ja tagas koha finaali, tegutses täna avageimis tagasihoidlikult, kuid kogus end ja võitis kolm järgnevat vaatust juba kindlalt. Renee Teppan tõi võitjatele 53-protsendilise rünnakuefektiivsuse juures 20 punkti (+12), Andrus Raadik lisas 15 (+7) ja vahetusest edukalt sekkunud Kristo Kollo 11 punkti (+8). Üle pika aja oli kehv päev Selveri nurgamehel Oliver Oraval, kes jäi nii rünnakul (27%) kui ka servi vastuvõtul (36%) hätta ja piirdus 3 punktiga (-1), enne kui Kollo vastu välja vahetati. Selveri liberona sai täismängu kirja taas Denis Losnikov.

Geim-geimilt üha kehvemini mänginud pärnakate tulemuslikem oli Kristaps Platacs 17 punktiga (+8), Taavet Leppik ja Toms Švans lisasid 9 punkti (+6 ja +5). Taas oli liimist lahti Pärnu rünnakuliider, suvel Läti koondise EM-finaalturniirile vedanud Atvars Ozolinš, kes sekkus vahetusest ja tõi vaid 4 punkti. Ozolinš realiseeris 23 tõstest 4 (17%), tema servi vastuvõtt oli 12%. Kokku eksis 21-aastane Ozolinš rünnakul, servil ja vastuvõtul täna 12 korral.

Tänase mängu tulemusest hoolimata tabelis kohti ei vahetatud: Pärnu on kogunud 9 mänguga 14 ja Selver 7 mänguga 13 punkti.

Tabeliseis.
scroll to top