fbpx
Close

TalTech naaseb Jurmalast maksimumiga, üllatusmees valiti parimaks

Mängu parimaks valitud Jan Markus Üprus ja TalTechi võidukas meeskond. | Foto: Uku Rummi/TalTech

Credit24 Meistriliigas pidas viimasena hooaja avamängu Tallinna Tehnikaülikool, kes alistas võõrsil 3:0 (25:23, 25:23, 25:20) Riia Tehnikaülikool/Jūrmala.

Otsustavatel hetkedel vastasest kindlamini tegutsenud TalTechi tulemuslikumad olid haigusest taastunud Matej Šmidl 16 (+6), Kevin Saar 14 (+8) ja Rasmus Meius 9 punktiga (+5). Mängu parimaks valiti aga 21-aastane nurgaründaja Jan Markus Üprus, kes mängis temporündajate defitsiidi tõttu võõras ametis. Uue rolliga tuli Üprus hästi toime: ta realiseeris temporündajana 5 tõstest 4 (80%) ja lõi kaks ässa.

TalTechi sidemängijana tegutses Martti Keel, teine sama positsiooni mängija Markus Maila käis igas geimis sees servivahetusena. Lisaks kuulusid Eesti klubi algkoosseisu temporündaja Sten Perillus ja libero Cris Karlis Lepp. Mänguajata jäid sedapuhku Rauno Tamme ja Kaur Erik Kais, kes rääkisid varumeestenurgas ilmselt muuhulgas ka rannavollest.

Kahe hooaja vahel mitmetest võtmemängijatest ilma jäänud Läti hõbedaklubile tõi Matiss Gabdulins 20 (+15) ja Aleksandrs Avdejevs 7 punkti (-5). Avdejevs, kes oli eile Pärnu vastu lätlaste parim, näitas teist päeva järjest mängides selgeid väsimusemärke.

Järgmised liigamänud peetakse Balti liigas 16. ja 17. oktoobril, nädalavahetuse avab 16. oktoobril Tallinnas toimuv Selveri ja Pärnu kohtumine.

Tabeliseis ja tulemused.

scroll to top