fbpx
Close

TalTechi rünnakuliidrid Nuut ja Kordas on uue hooaja osas otsuse juba langetanud

Mihkel Nuut naudib koos meeskonnakaaslastega TalTechis head sisekliimat. | Foto: Irina Mägi/Saaremaa VK

TalTechi võrkpalliklubi peab parasjagu ükshaaval läbirääkimisi oma tänavuste põhimängijatega, et säilitada põhituumik meeskonnas ka uuel hooajal.

Üliõpilasklubi abitreener ja mänedžer Uku Rummi kinnitas täna Võrkpall24.ee’le, et Credit24 Meistriliiga põhiturniiri suurim punktikütt Mihkel Nuut on sarnaselt Valentin Kordasega jätkamas meeskonnas mängimist.

“Nuut ja Kordas on paigas. Samuti oleme kokkuleppeni jõudnud juba Tamur Viidalepa ja Chris Karlis Lepaga,” ütles Rummi. “Ülejäänud mängijatega suhtleme järk-järgult. Loodetavasti õnnestub kõik põhimehed meeskonnas hoida.”

Rummi sõnul aitab lisaks pooleliolevatele õpingutele hoida põhimehi klubis hea sisekliima.

“Poistelt on tulnud tagasisidet, et nii hea kambavaimuga meeskonnas polegi nad varem mänginud. Oleme nüüdseks juba mitmeid aastaid sama pundiga tööd teinud ja sooviksime üheskoos lõpuks medalini jõuda. See on meie selge eesmärk,” rääkis Rummi uue hooaja plaanidest.

Eesti-Läti liiga kaheksas klubi ei välista ka meeskonna tugevdamist, sest vastasel korral on eesmärki täita keeruline.

“Hoiame kohalikul mängijateturul silma peal. Kui rahakott lubab, siis kaalume ühe või kahe kogenuma mängijaga meeskonna täiendamist. Selline lüke aitaks noorel meeskonnal seda hädasti vajaolevat stabiilsust luua,” arutles Rummi.

scroll to top