fbpx
Close

Eesti karikavõistlused avab pealinnas toimuv meistriliigaklubide duell

Rakvere diagonaalründaja Taavi Nõmmistu rünnakul. | Foto: SK Duo

Täna peetakse Eesti meeste karikavõistluste esimene kohtumine, kui TalTech võõrustab esimese ringi mängus Rakvere Võrkpalliklubi. Mäng algab Tallinna Tehnikaülikooli spordihoones kell 20.00.

Meeste karikavõistlustel osaleb seekord 6 meeskonda Credit24 Meistriliigast ja 4 esiliigast. TalTech ja Rakvere on seejuures ainsad Credit24 Meistriliiga klubid, kes kohe avaringis omavahel kohtuvad. Eelmisel nädalal olid samad meeskonnad vastamisi ka Credit24 Meistriliiga raames ja tookord võttis avageimi kaotamisest hoolimata 3:1 (23:25, 25:22, 25:20, 25:15) võidu Rakvere.

Karikamängu korduskohtumine peetakse Rakveres 24. oktoobril. Paari võitjat ootab veerandfinaalis ees tiitlikaitsja Saaremaa VK. Teises selle tabelipoole veerandfinaalis kohtuvad Tallinna Selver ja esiliiga meeskond Eesti Maaülikool.

Teise tabelipoolde loositi meistriliiga klubidest Tartu Bigbank ja Pärnu VK. Bigbank ootab oma veerandfinaalivastast paarist LotusTimber/Neemco SK – Tallinna Ülikool, kes mõlemad kuuluvad esiliigasse. Pärnu kohtub veerandfinaalis samuti esiliiga meeskonna TalTech/Kiiliga.

Mängitakse kodus-võõrsil süsteemis kuni finaalini. Kaheksandikfinaalid peavad olema mängitud 29. oktoobriks, veerandfinaalmängud 16. novembriks ja poolfinaalmängud 10. detsembriks.

Karikafinaalid toimuvad 22. detsembril. Finaalide toimumispaik selgub pärast poolfinaale ja 2018. aasta karikafinaalid toimuvad selle meeskonna kodusaalis, kes lõpetas kahest finalistist 2017/2018 hooajal Eesti meistrivõistlused kõrgemal kohal.

Vaata karikavõistluste tulemusi ja ajakava!

scroll to top