fbpx
Close

TeamShieldi küsimusmäng | Kes jäi 2012. aastal Juhkami kõrval viimasena OM-kvalifikatsioonist kõrvale?

Martti Juhkami. | Foto: Siim Semiskar

Võrkpalliteemalises taskuhäälingusaates “Kuldne geim” oli sel nädalal külalise rollis Eesti rahvusmeeskonna ja Saksamaa tippklubi Friedrichshafeni nurgaründaja Martti Juhkami.

TeamShieldi küsimusmängus uurisime seekord järgnevat: kes oli Martti Juhkami kõrval teine eestlane, kes jäi 2012. aasta OM-kvalifikatsioonil Eesti koondisest viimasel hetkel välja?

Vastused saab saata kuni teisipäeval kella 15.00ni aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse. Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosi TeamShieldi legendide spordisärk.

Eelmise nädala küsimusmängu auhinna võitis Steven Meilus. Steven, selleks, et eridisainiga Eesti võrkpallilegendide särk kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime sellele selja peale kirjutame.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

Kuula kogu saadet:

scroll to top