fbpx
Close

Vetevoolu GP-etapp meelitab Kloogaranda rekordarvu osalejaid

Efektse mängustiiliga Timo Lõhmus kaotas mullu Dmitri Korotkoviga veerandfinaalis Kusti Nõlvakule ja Mart Tiisaarele. Seekord läheb Lõhmus püüdma medalit Karl Jaaniga. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Kiirkasiino rannavolle suvetuur jätkub sel nädalavahetusel Kloogarannas toimuva Mati Vetevoolu mälestusturniiriga, kus lööb kaasa 25 mees- ja 18 naispaari. Kokku teeb see suisa 86 võrkpallurit, mis on tänavuse GP-sarja osalemisrekord ja 18 mängija võrra suurem number kui mullu samal turniiril.

Rakveres osales tänavu 37 duot (2 välismaalt), Tartus 37 (2), Võrus 38 (7) ja eraldiseisval Pärnu etapil 30 paari (5). Kloogaranna turniirile registreerunud 43 paarist tuleb seejuures vaid üks välismaalt, mis tähendab, et võrkpallisõbrad saavad pühapäevastes medalimängudes näha kindlasti just kohalike tippduode põnevaid lahinguid. Viimaste aastate osalemisrekord jäi aga löömata, sest mullu osales Haven Kakumäel toimunud etapil lausa 50 paari.

Naiste ja meeste kvalifikatsiooniga tehakse algust reede õhtul kell 18.00. Otse põhiturniirile pääsenute nimekiri ja kvalifikatsiooni ajakava avaldatakse kolmapäeval. Lisaks suurele osalejatearvule on Kloogarannas seekord suur ka vabatahtlike armee. Tänu vollekogukonna aktiivsele tegutsemisele on nädalavahetuseks Beach44’le appi tulemas poolsada vabatahtlikku.

Siinkohal tasub meenutada veel nii osalejatele kui ka pealtvaatajatele, et tavaturniiril 5. kuni 12. koha saanud paarid ei sõida seekord koju, vaid saavad võimaluse mängida finaalipäeval toimuval LUUV’i King of The Court turniiril.

Lisaks GP-etapile ja King of The Court turniirile on Kloogarannas pühapäeva õhtul kavas ka naiste ja meeste harrastajate turniir, kuhu saab registreerida siin.

scroll to top