VIDEO | Kas märkasid, millega Abdel-Aziz saarlasi kordusmängus üllatada üritas?

Nimir Abdel-Aziz. | Foto: Irina Mägi/Saaremaa VK

Milano Powervolley eilses CEV Challenge Cupi mängus Saaremaa Võrkpalliklubiga sai külalisvõistkonna rünnakuliidrit Nimir Abdel-Azizi näha hetkeks sidemängijana tegutsemas.

Kõnealune moment leidis aset neljanda geimi keskel, mil Milano oli edasipääsu juba kindlustanud. 28-aastane diagonaalründaja, kes oli kolmanda geimi järel puhkama võetud, sekkus 14:11 seisul Milano servil väljakule sidemängija Riccardo Sbertoli asemele ja sai kohe võimaluse ka oma oskusi näidata, mängides tõste temporündajale Jan Kozamernikule, kes palli võrku lõi. Tõste osas ei tohiks sloveenil meeskonnakaaslasele siiski pretensioone olla, sest pall oli ilusti õigele kõrgusele mängitud. Küll aga näitas lõbus vahetus, et Milano peatreener Roberto Piazza oskab mängu nautida.

Nagu Abdel-Aziz päev varem oli Eesti meediale rääkinud, tegutses ta sidemängijana kogu oma lapsepõlve ja oli selles rollis veel kuni 2015/16 hooaja lõpuni ka Hollandi koondises ja välisklubides. Seda, miks sai temast lõpuks diagonaalründaja, saab meenutuseks lugeda siit.