fbpx
Close

VIDEO | Kriisikoosolekust kaptenivahetuse ja üllatusvõiduni. Nuut: Tartus paneme veel kõvemini edasi!

Mihkel Nuut ja Tamur Viidalepp. | Foto: ekraanitõmmis

Tallinna Tehnikaülikooli võrkpalliklubi tõi eile Credit24 Meistriliigasse põnevust varasemast veelgi juurde, alistades veerandfinaalseeria avamängus Tartu Bigbanki 3:1 (25, 24, -9, 23).

“Muidugi uskusime, et oleme võimelised Tartut võitma. Sellise suhtumisega me peale tulime,” sõnas TalTechi resultatiivseimana 16 punkti (+7) kogunud Mihkel Nuut. “Põhiturniiri lõpus peetud kohtumine Jekabpilsiga andis meile hea süsti, näidates, et vahet pole, kes vastas on (TalTech võitis Jekabpilsi 3:2 – toim.). Juba eileõhtusel ja tänahommikusel treeningul oli näha, et kõik on ühe asja eest väljas.”

TalTechi mängupildi paranemisele aitas meeste sõnul kaasa kriisikoosolek, mis peeti pärast 16. veebruari ilmetut 0:3 kaotust Pärnule.

“Juhtkond luges sõnad peale, pandi ultimaatumid mängijatele,” rääkis eile 10 punkti (+5) kogunud Tamur Viidalepp, kes võttis sel perioodil Nuudalt kaptenirolli üle.

Ent mis hakkab juhtuma laupäeval Tartus peetavas seeria teises mängus? “Paneme veel kõvemini edasi ja võidame 3:0! Enam ei päästa midagi,” vastas Nuut.

Vaata ja kuula kogu intervjuud videost:

scroll to top