fbpx
Close

VIDEO | Läti ja Hispaania EM-valikmängule teeb reklaami eestlane

Avo Keel ja Karl Eerik Eisenscmidt Läti koondise treeningul. | Foto: Läti võrkpalliliit

Läti rahvusmeeskonna ridades püüavad sel nädalal kohta EM-finaalturniiril peatreener Avo Keele kõrval veel kaks eestlast – füüsilise ettevalmistuse treener Tarmo Tiits ja statistik Karl Eerik Eisenschmidt.

Just viimane neist, Pärnu Võrkpalliklubiski Keele ja Tiitsuga koostööd tegev Eisenschmidt kutsub Läti võrkpalliliidu sotsiaalmeedia kanalites sulaselges läti keeles “omadele” tänases mängus Hispaaniaga kanal LTV7 vahendusel kaasa elama. Eisenschmidt ongi tuntud mitmekülgse mehena. Näiteks mõned head aastad tagasi seisis ta jalgpalli rahvaliiga meeskonna FC Peedu väravasuul, kui Eesti karikavõistlustel kohtuti Lilleküla staadionil meie esiklubi Tallinna Floraga. Mäng küll kaotati 0:11, ent see-eest võideti väärt mälestus kogu eluks.

Nii lätlased kui ka hispaanlased alustasid Küprosel toimuvat EM-valikturniiri eile võidukalt, alistades D-alagrupis vastavalt Moldova 3:0 (10, 21, 20) ja võõrustajad 3:1 (22, -25, 17, 17). Olgugi et alanud turniiril mängivad kõik meeskonnad omavahel kahel korral läbi, võib juba tänane mäng aidata lätlased või hispaanlased pika sammu võrra edasi finaalturniiri suunas. Kohtumine algab Nicosias meie aja järgi kell 17.00 ja seda saab vaadata ka EuroVolley TV’st.

Loe ka: Pärnu nurgamees avas EM-valikturniiri suurepärase etteastega

scroll to top