Video | Nii see sündis: Robert Tähe ainus puude tõi Perugiale geimivõidu

Robert Tähte õnnitlesid serviässa puhul esimestena Wilfredo Leon ja Luciano De Cecco ehk maailma üks paremaid nurgaründajaid ja maailma üks paremaid sidemängijaid. | Foto: ekraanitõmmis

Itaalia meistrivõistlustel teenis eile õhtul hooaja viienda võidu Eesti koondislase Robert Tähe koduklubi Perugia, kes alistas kodus kindlalt 3:0 (25:17, 25:17, 25:17) Vibo Valentia.

26-aastane Täht pääses väljakule teises geimis seisul 24:17. Võrulane tänas peatreener Vital Heynenit harva võimaluse eest ja lõi võimsa serviässa, lõpetades ühtlasi geimi.

Täht oli valmis väljakule sekkuma ka esimeses ja kolmandas geimis, ent mõlemal puhul sai geim läbi just enne seda, kui mängija, kelle ta välja vahetama pidi, servima jõudis.

Perugia kolmanda-neljanda nurgaründajana kannatlikult oma aega ootav Täht on toonud maailma tugevaimaks klubiks peetavale meeskonnale senise hooaja jooksul kolm punkti.

Järgmise kohtumise peab Perugia juba kolmapäeval, 20. novembril, kui külla sõidetakse hetkel kümnendal kohal olevale Piacenzale.

Vaata ja naudi videos nii Wilfredo Leoni (alates 1.50) kui ka Robert Tähe serviässa (alates 2.14):

Loe ka: Perugia võttis veenva võidu, Täht lõpetas teise geimi ässaga