fbpx
Close

VIDEO | Uskumatu geimilõpp tõi Audentesele poolfinaalikoha, Võru ja TLÜ selgitavad viimase edasipääseja

Andrei Ojamets ja Eva Liisa Kuivonen võivad tänase mänguga rahule jääda. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Naiste Meistriliiga põhiturniiril toimus täna eelviimane mäng, kui vastamisi läksid Audentese SG/Noortekoondis ja Tartu Ülikool/Bigbank. Tähtsa võidu võtnud Audentese SG/Noortekoondis kindlustas koha poolfinaalis, vahendab volley.ee.

Enne tänast turniiritabelis viiendal kohal asunud Audentese SG/Noortekoondis oli tartlannadest selgelt parem nii servil kui blokis, saavutades 75 minutiga 3:0 (21, 18, 23) võidu. Mängu murrang leidis aset teises geimis, kus Andrei Ojametsa hoolealustel õnnestus 12:17 kaotusseis pöörata 25:18 geimivõiduks. Murrangut aitasid tuua Ragne Rahuoja ja Eva Liisa Kuivoneni pikad serviseeriad. Mängu kordus on nähtav siin, teise geimi hull serviseeria algab videos 1:08.30’st.

Servijoone taga kogusid võitjad 15 ja blokis 11 punkti, Tartu naiskonna arvele jäi 7 servi- ja 5 blokipunkti. Rünnakuid lahendas pealinna esindus 38 ja Tartu võistkond 35-protsendiliselt. Eva Liisa Kuivonen tõi võitjatele 17 (+7) ja Maren Mõrd 11 punkti (+6), külaliste ridades kogus Ingrid Kiisk 13 (+7) ja Laura Reiter 9 punkti (+6).

Viiendalt kohalt kolmandaks tõusnud Audentese SG/Noortekoondis võitis põhiturniiril kaheksast mängust kolm ja kogus 9 punkti. Koha poolfinaalis on kindlustanud ka põhiturniiri parim TalTech/Tradehouse ja teiseks tulnud Tartu Ülikool/Bigbank. Viimase poolfinalisti selgitavad Famila/Võru Võrkpalliklubi ja Tallinna Ülikool, siis selgub ka Audentese SG/Noortekoondise põhiturniiri lõplik koht.

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.

scroll to top