fbpx
Close

Viie mänguga 76 punkti toonud Juhkami: rõõmustamiseks pole põhjust

Martti Juhkami rünnakul. | Foto: Tourcoing

Martti Juhkami koduklubi Tourcoing pidas viimase kümne päeva jooksul viis kontrollkohtumist ja võitis neist vaid ühe. Nurga- ja diagonaalründaja positsiooni vahel seikleva Martti Juhkami sõnul jäi meeskonna ettevalmistus mitmete vigastuste ja MM-finaalturniiril mänginud meeste tõttu poolikuks.

Septembri viimasel nädalavahetusel pidas Tourcoing kolm mängu Chaumont’is. Avakohtumine kaotati Toursile 1:3 (Juhkami 16 p, +10), teine Chaumont’ile 2:3 (22 p, +12) ja kolmas Milanole 0:3 (12 p, +6). Juhkami tegutses seejuures olude sunnil (Kolumbia koondislane Ronald Jimenez oli vigastatud) poolteist mängu diagonaalründaja kohal.

Lõppenud nädalavahetusel võitis Tourcoing Belgia teist klubi Roeselaret 3:2 (Juhkamilt 17 p, +10; loe siit), kuid kaotas seejärel 1:3 Aalstile (9 p, +3).

“Viimane mäng Aalstiga oli üsna omamoodi. Kui Belgia koondise sidemängija Matthias Valkiers MM-ilt tagasi saabus, paistis kõik minevat ülesmäge, aga Aalst tõmbas meid maa peale tagasi. Ühel pool võrku olime meie, rasketest treeningnädalatest väsinud ja räsitud meeskond, ja teisel pool belglased, kes on juba vormis, sest mängivad sel nädalal Meistrite liiga eelringi mänge,” rääkis Juhkami Võrkpall24.ee’le.

Uut hooaega alustab Prantsusmaa karikavõitja Tourcoing reedel Toulouse’i vastu.

“Hooajaeelse perioodi kokkuvõtteks tuleb tõdeda, et rõõmustamiseks põhjust pole. Oleme palju mänge kaotanud ja saame aru, et jääme veel kaugele sellest tasemest, kuhu peagi jõudma peame,” selgitas Juhkami. “Täna jõudis ka viimane mängija, USA temporündaja Daniel McDonnell lõpuks klubi juurde ja see peaks lisama trennikvaliteeti oluliselt tõstma. Kui tahame kõrges mängus olla, peame nii reedel Toulouse’i kui ka teisipäeval Rennes’i võitma.”

scroll to top