fbpx
Close

Võrkpalliliiga viimane suurem küsimus ootab vastust

TalTech. | Foto: Riina Vals

Credit24 Meistriliigas on jäänud klubide komplekteeritavuse osas õhku rippuma veel vaid üks suurem küsimus: kellest saab Tallinna Tehnikaülikooli põhidiagonaalründaja?

Eelmistel hooaegadel selles rollis tegutsenud Mihkel Nuut siirdus suvel teatavasti Tallinna Selveri ridadesse, kus asub koha eest päikese all võitlema Eesti rahvuskoondislase Renee Teppaniga. TalTechis on diagonaalründajatest jätkamas Janno Õunpuu, kes peaks siiski olema ka uuel hooajal pigem varumehe rollis.

“Mingid plaanid ja mõtted on. Kui asi hakkab klaariks saama, siis anname teada. Otsingud käivad,” ütles TalTechi mänedžer Uku Rummi täna Võrkpall24’le. Nende viimase pusletüki kaalu on võimatu üle hinnata, sest sellest sõltub paljuski, kas ülikooliklubi suudab uuel hooajal selgelt tugevnenud esinelikuga sammu pidada.

TalTech jahtis pikemat aega Siim Põlluäärt, kuid saarlane otsustas lõpuks Tartu Bigbanki kasuks. Seejärel on klubi olnud ühenduses Karl Maidlega, kes mänginud aastaid kõrgliigas, ent esindas mullu esiliiga parimat klubi Tallinna Ülikooli. Kas Maidle liitumine on võimalik? “Ei lükka ümber, aga ei kinnita samuti,” sõnas Rummi. Samasuguse vastuse sai ka küsimus, kas uus mängija võiks tulla ehk hoopis välismaalt.

Küll aga kinnitas Rummi, et nurgaründajast Valentin Kordasest ja temporündajast Jörgen Vanamõisast ei plaanita diagonaalründajat teha. Nemad jätkavad oma positsioonidel.

TalTechi võimalik algkoosseis uuel hooajal: sidemängija Aleksander Eerma, nurgaründajad Valentin Kordas ja Tamur Viidalepp, temporündajad Mihkel Tanila ja Jörgen Vanamõisa, diagonaalründaja ???, libero Cris Karlis Lepp.

scroll to top