fbpx
Close

Registreerimine avatud! Eesti suurim vollefestival laieneb ja pakub suve vältel ennenägematus koguses turniire

Foto: Catherin Kõrtsmik/Beach44 vollefestival

Eesti suurim rannavolleturniire korraldav võistlussari Beach44 vollefestival avas suvehooaja 1. juunil Kloogarannas toimunud etapiga. Kokku ootab kogu suve vältel vollesõpru erinevates paikades ees umbes 40 võistlust.

Suurim koormus on suvel Laagris valmival Jõekääru Rannakeskusel, mis saab olema võistlussarja enamike etappide võõrustajaks. Koostöös Lääne-Harju vallaga jätkatakse kord nädalas ka maalilises Kloogarannas võistluste läbiviimist. Lisaks plaanitakse suve jooksul teha mõned võistlused suvepealinnas Pärnus Väike-Kuuba kõrval asuval rannaspordiareenil, kus esimesena oli kavas 24. juunil toimuv Jaanipäeva turniir.

Turniirisarjale juba omaks saanud traditsioonina pakutakse igal etapil võistlejatele nii saiakesi kui ka banaane, lisaks on kohal fotograafid, tehakse sotsiaalmeediat ja mängitakse head muusikat. Ühe turniiri osalustasu on 25 eurot paari kohta, 4vs4 turniiril 40 eurot tiimi kohta.

Et juuni alguseks aastaseks saav võistlussari laienes ning etapid hakkavad esmakordselt toimuma mitmes kohas paralleelselt, mõeldi sarjale ka uus nimi. Eelmisel suvel Kloogaranna vollefestivali ja talveperioodil Ülemiste vollefestivali nime kandnud võistlussarja nimeks sai Beach44 vollefestival. Lisaks rannavolleturniiridele asus Beach44 korraldama Jõekääru Rannakeskuses kord nädalas, teisipäeviti, ka rannatennise turniire.

Turniirisarja koostööpartnerid ja toetajad: Laagri Kinnisvara, Ramirent, Rolltrans, Lääne-Harju vald, Saue vald, Karupoeg Puhh, Gerardo’s Toys, E-Service, Vitamin Well, Balsnack, Daim, Babe, Provisor, Magnum, Rapid Security, EuroPark, AdGorilla, Saunum, Viiking Spa, Katlaabi. Turniirisarja peakorraldajad on Karl Rinaldo (53341955) ja Nils Rühka (56247762).

Juunikuu kava (registreerimine lõpeb alati turniirieelsel päeval kell 23.59):

Juuli avanädal:

4.7 (esmaspäev) Jõekääru rannakeskus, 17.30, segapaarid A- ja C-tase ning 4vs4 lõbuvolle
6.7 (kolmapäev) Jõekääru rannakeskus, 17.30, A ja C-tase M ja N
7.7 (neljapäev) Kloogaranna, 18.00, B-tase M ja N

scroll to top