fbpx
Close

Ilmeksimatu Suvi vedas TÜ/Bigbanki poolfinaali avamängus võidule, finalist selgub juba homme

Tartu Ülikool/Bigbank. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Eesti naiste karikavõistluste esimeses poolfinaalmängus alistas TÜ/Bigbank kindlalt 3:0 (25:17, 25:20, 25:8) Audentese SG/Noortekoondise.

Taaralinnas peetud kohtumises kogus endise tipprannavõrkpalluri Kristjan Kaisi hoolealuste resultatiivseimana Ingris Suvi 17 punkti (+17). 22-aastane diagonaalründaja realiseeris 23 tõstest suisa 14 (61%), lisaks lõi ta kaks ässa ja pani ühe tulemusliku bloki. Suvi ei teinud kogu mängu jooksul rünnakul ega servil ühtegi viga (!). Nurgaründajad Renate Pikk ja Kadi Kalm lisasid vastavalt 16 ja 12 punkti (mõlemal +10). Tartu vastuvõtt oli 38%, rünnak 47%, lisa tuli 7 bloki ja 10 ässpallingu näol.

Kaotajate suurimaks punktikütiks kerkis Eva Liisa Kuivonen, kes tõi 10 punkti (-3). Kui vastuvõtt oli noortel neiudel korralik 37%, siis rünnakul jäädi täiesti hätta. Rünnakuprotsendiks kujunes neil vaid 23. Lisa saadi 2 blokipunkti ja 7 ässa näol.

Korduskohtumise peavad naiskonnad juba homme Tallinnas, kui pall pannakse Audentese spordikeskuses mängu kell 12. Et jõuda finaali, peab Audentes võitma mängu 3:0 või 3:1 ning olema seejärel parem ka kuldses geimis. Muu tulemus viib edasi tartlannad.

Teises poolfinaalis on vastamisi TalTech/Tradehouse ja esiliigas osalev Gerardo’s Toys/Neemeco, kes peavad oma mängud 12. ja 17. detsembril.

scroll to top