fbpx
Close

Kaasani poolakast põhimehele avaldas ühe Bigbanki mängija esitus eriti suurt muljet

Bartosz Bednorz. | Foto: Kaasani Zeniidi koduleht.

Tartu Bigbank pidas täna Tartu Ülikooli spordihoones avakohtumise CEV Cupil, kus võõrustati maailma tippu kuuluvat Kaasani Zeniiti. Tartu punnis tugeva vastase vastu küll kõvasti, kuid pidi vastu võtma 1:3 (21:25, 18:25, 25:20, 23:25) kaotuse.

Tänase mängu suurim punktitooja oli Kaasani Zeniidi nurgaründaja Bartosz Bednorz. Poolast pärit mängumees tõi kokku küll 17 punkti (+2), ent paljuski just tema eksimuste tõttu õnnestus tartlastel kolmas geim enda kasuks pöörata. 28-st tõstest realiseeris mees punktiks 13. Bednorz on mänginud tippklubides nii Poolas, Itaalias kui ka Venemaal ning on esindanud olümpiamängudel ka rahvuskoondist. Võrkpall24 tegi temaga ka lühikese intervjuu.

27-aastase Bednorzi kommentaar pärast mängu: “Esiteks olen ma väga õnnelik, et sain pärast pikka pausi taas väljakule. Samuti olen ma ka õnnelik tänase võidu üle, sest kohtumine oli meie jaoks väga keeruline ja Bigbank mängis tõeliselt hästi ning samuti aitasid neile kaasa ka suurepärased fännid. Väga hea mäng nende poolt, kuid meie võtsime siiski tänasest mängust kolm punkti ja homme on juba uus mäng.”

Küsimusele, kas homme lastakse põhimeestel puhata või tullakse väljakule sama algkoosseisuga, vastas endine Modena Volley mängumees järgmist: “Ausalt öeldes ma ei oska öelda, sest me ei teadnud, milliseks tänane mäng kujuneb ja eks näis, mida peatreener otsustab.”

“Kõikidel oli häid momente, kuid eriti tooksin ma välja Tartu diagonaalründaja (Valentin Kordas), kes oli tänases mängus tõeliselt hea ja tõi palju punkte. Samuti oli tal ka palju õnne ja see on võrkpallis väga oluline. Heale mängule lisaks andis ta meeskonnale juurde ka palju energiat ning seetõttu võitsid nad kolmanda geimi,” kiitis mees intervjuus esmakordselt eurosarjas oma potentsiaali välja mänginud Kordast.

scroll to top