fbpx
Close

Kaotusest löödud Kristi Nõlvak: meil oli vaja lihtsalt üks pall maha lüüa, kuid me ei suutnud seda

Kristi Nõlvak esiplaanil. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eilses Balti liiga ülimalt põnevas kolmanda koha kohtumises alistas Riia Võrkpalliklubi TalTech/Tradehouse tulemusega 3:2 (25:20, 31:29, 21:25, 22:25, 21:19).

Taltechi ning Eesti rahvusnaiskonna libero Kristi Nõlvak sõnas Võrkpall24’le antud intervjuus, et kaotus oli väga valus. Esmalt jäeti teises geimis kasutamata üheksa geimpalli (!) ja hiljem ei suudetud viiendas geimis tekkinud võimalusi matšivõiduks realiseerida.

“Kaotada on alati halb, kuid tänasest (eilsest – toim.) allajäämisest on eriti kahju. Mõlemad võistkonnad tahtsid väga mängu võita. Teises geimis juhtisime pikalt, kuid ei suutnud edu hoida. Õnn oli vastate poolel, eriti viimases geimis. Meil oli vaja lihtsalt üks pall punktiks lüüa, kuid me ei suutnud seda. Täitsa lõpp,” ütles Nõlvak, kes valas sarnaselt naiskonnakaaslastele pärast mängu pisaraid.

“Ma olen tegelikult väga uhke, et me üldse finaalturniirile saime. Veerandfinaalis Kaunase vastu saime esimese mängu kindlalt tappa, kuid võitsime kaks järgmist,” lisas rannavõrkpallur Kusti Nõlvaku vanem õde veidi optimistlikumalt.

Eesti meistrivõistlusi silmas pidades ütles 171-sentimeeetrine mängija, et eesmärk on finaali pääseda.

“Kindlasti suudaksime ka Tartule vastupanu osutada, kui finaali jõuame. Meil on küll palju tõuse ja mõõnu, kuid kui suudame tõuse hoida, siis ma ei näe põhjust, miks me ei peaks neile vastu saama, ” arvab Nõlvak.

scroll to top