fbpx
Close

Kõva koosseisuga Kangru volleturniiri võitsid Korotkov ja Lõhmus

Argo Arak Kangrus Mart Tiisaare vastu rünnakul. | Foto: MTÜ SK Tatsi Võrkpallikool

Reedel korraldas Raigo Tatrik Tallinna külje all Kangrus asuvatel rannavolleväljakutel treeningturniiri, mille võitsid Dmitri Korotkov (21) ja Timo Lõhmus (19).

Üheksa kutsutud paari seast pääsesid kolme alagrupi võitjatena medalite eest mängima järgnevad duod: Korotkov – Lõhmus, Mart Tiisaar – Urmas Piik ja Kaarel Kais – Argo Arak. Korotkov ja Lõhmus alistasid endast enam kui kaks korda vanemad Kaisi ja Araku 2:0 ning Tiisaare ja Piigi 2:1. Teise koha pälvisid Tiisaar ja Piik, kes alistasid Kaisi ja Araku 2:0.

Esimesena jäid medalilt välja tuntud saarlased, saalivõrkpallurid Keith Pupart ja Siim Põlluäär, viiendad olid meie noored, mitmenda põlve võrkpallurid Kaur Erik Kais ja Rasmus Meius.

Järgmisel nädalavahetusel peetakse Rakveres hooaja esimene Eesti karikavõistluste etapp, kuhu on üles antud juba 23 meespaari, teiste hulgas meie esiduo Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar.

Reedese turniiri tulemused:

1. Dmitri Korotkov – Timo Lõhmus
2. Mart Tiisaar – Urmas Piik
3. Kaarel Kais – Argo Arak
4. Keith Pupart – Siim Põlluäär
5. Kaur Erik Kais – Rasmus Meius
6. Kristjan Jürima – Karl Maidle
7. Nils Rühka – Karmo Saviauk
8. Martin Voit – Jasper Laus
9. Joosep Põldma / Remo Torn

22. mail peetud avaetapi võitsid Siim Ennemuist ja Karl Maidle, teised olid Kaarel Kais ja Argo Arak ning kolmandad Dmitri Korotkov ja Timo Lõhmus.

scroll to top