fbpx
Close

Mart Naaberit võib oodata pikk mängupaus

Mart Naaber. | Foto: SK Duo

Credit24 Meistriliiga liider Tartu Bigbank ei kaotanud pühapäeval Pärnu Võrkpalliklubi vastu üksnes mängu, vaid ka ühe oma põhimehe, sest teises geimis vigastas Mart Naaber tõsiselt sõrme.

Eesti koondise 26-aastane temporündaja sai blokis palliga õnnetult pihta, lahkus väljakult ning ei naasnudki. Kuna Tartu oli avageimi kindlalt võitnud ja järgnevad kolm geimi kaotati, võib Naaberi vigastust pidada mängu üheks murdehetkeks.

“Homme tehakse uus pilt ning siis selgub, kas näpp pandi korralikult õigele kohale tagasi,” sõnas Tartu peatreener Andrei Ojamets täna hommikul Võrkpall24.ee’le. “Luumurdu ei tohiks esialgsete uuringute põhjal olla, tegu on liigesevigastusega. Üks tark inimene ütles, et taolise vigastusega peaks ees ootama umbes nelja kuni kuue nädala pikkune mängupaus.”

Meeletut auku Naaberi vigastus Tartu temporündajate osakonnas ei tohiks tekitada, sest Meelis Kivisilla kõrval saab nüüd võimaluse algkoosseisus mängida Kevin Soo. Kivisilla ja Soo puhul on tegu endiste Eesti koondislastega.

scroll to top