fbpx
Close

Mis saab TalTech/Tradehouse’i naiskonnast?

Marko Mett pärast võidukat turniiri naiskonnaga rääkimas. | Foto: Karl Rinaldo/Võrkpall24

Eesti koondislaste baasklubi TalTech/Tradehouse võitis nädalavahetusel pealinnas peetud Tallinna karika ja jätkab uueks hooajaks valmistumist täistuuridel, olgugi et plaanides on tulnud teha märkimisväärseid muudatusi.

Kahepäevasel turniiril tüürisid naiskonna võiduni oodatult Eesti koondise sidemängijast kapten Julija Mõnnakmäe ning ründemängijad Nette Peit ja Kadi Kullerkann. Poolfinaalis alistati 3:0 Audentese SG/Noortekoondis, finaalis saadi sama tulemusega jagu Tartu Ülikool/Bigbankist.

“Oleme võrreldes koduste konkurenditega natuke ees, sest käisime eelmisel nädalal juba Riias mängimas. Senise nelja kontrollmänguga oleme näidanud, et suudame enesekindlalt ka raskest seisust välja tulla. Eelmisel nädalal tegime seda Jelgava, nüüd Tartu vastu,” ütles naiskonna juhendaja Marko Mett pärast turniiri Võrkpall24’le.

“Naiskonna tase on parem kui mullu. See on väga vinge punt. Meil on kahe kuuiku jagu tugevaid mängijaid. Trenni on sellise seltskonnaga lust teha. Võistkond on kokku pandud selle mõttega, et mängiksime Soome liiga klubide vastu,” selgitas Mett.

Soome liigas Tallinna klubi aga kaasa lööma ei hakka, kuigi esialgu selline plaan oli. Muudatuse tingisid mitmed tegurid, muuhulgas ülemaailne keeruline olukord.

“Mängime tänavu ikkagi Balti, mitte Soome liigat. Soomes on meil plaanis mängida iga kõrgliigaklubiga üks sõprusmäng, aga kuupäevad pole veel paigas. Unistus mängida Soomes põhiturniiril kaks ringi kaasa ja siis hüpata rongilt maha Eesti meistrivõistluste play-off’iks – see ei täitunud,” tõdes peatreener.

Intervjuu Marko Metiga:

Loe ka: Nette Peit tegi Tallinna turniiril unustamatu serviseeria ja TalTech/Tradehouse teenis kulla

scroll to top