fbpx
Close

Põlvehädast taastunud Tanila sai vahetult enne karikafinaali uuesti vigastada, Graham jääb samuti eemale

Andrei Ojamets (esiplaanil) peab tänases finaalis hakkama saama Mihkel Tanilata. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Tänases meeste karikafinaalis peavad mõlemad osapooled mängima ühe oma põhimeheta, sest Saaremaa Võrkpalliklubi ridades ei jookse väljakule Austraalia koondise temporündaja Beau Graham ja Tartu Bigbank peab hakkama saama samal positsioonil tegutseva Mihkel Tanilata.

Grahami eemalejäämine oli klubi sees teada tegelikult juba ammu, sest 25-aastane keskblokeerija valmistub hetkel Austraalia koondisega OM-valikturniiriks. Eesti koondislase Henri Treiali kõrval pääseb seega teise temporündajana algkoosseisu suurte kogemustega Harri Palmar.

Valus tagasilöök tabas vahetult enne karikafinaali aga Tartu Bigbanki, kelle temporündaja Mihkel Tanila sai eilsel treeningul vigastada.

“Kevin (Soo) tuli võrgu alt läbi, maandusin õnnetult tema jala peale ja väänasin hüppeliigese välja. Käisin EMO-s ära ja esialgsetel andmetel luu katki pole. Ilmselt sidemete rebend või venitus. Jalg on hetkel väga suur ja pandi kipsi, aga usun, et väga pikk mängupaus ees ootamas pole,” rääkis 28-aastane Tanila, kes oli alles hiljuti pikka aega vaevanud põlveprobleemist lahti saanud ja valmis karikafinaaliks meeskonna koosseisu naasma.

Kogenud Kevin Soo kõrval saab seega jätkata Tanila asendamist 19-aastane ja 208-sentimeetrine Alex Saaremaa, kes on oma esimesel tõsisemal hooajal meeste klassis seni küllalt kenasti hakkama saanud.

Saaremaa ja Tartu Bigbanki vaheline karikafinaal algab Saku suurhallis kell 17.00.

scroll to top