fbpx
Close

Robert Täht: ma pole veel päris valmis

Robert Täht. | Foto: klubi Facebooki leht.

Eesti võrkpallikoondislane Robert Täht, kes taastub kõhulihasevigastusest, jooksis üle pika aja taas platsile, kui üleeile tõi Belchatowi 1:3 kaotusmängus Jastrzebski Wegieli vastu 3 punkti (+1).

Selle puhul andis võrukas eile lühikese usutluse oma klubi kodulehele, mille Võrkpall24 toob täispikkuses teieni.

Robert, Belchatow kaotas Jastrzebkile, kuid oled taas väljakul.

Pärast kaotust on raske positiivne olla, kuid isiklikus plaanis on mul hea meel, et saan taas mängida. Viimasest kohtumises on palju aega möödas ja on tore koosseisu kuuluda. Tegime selles kohtumises liiga palju vigu, mis ei lubanud meil võita. Vastased olid keerulistes olukordades rahulikumad ja see neile võidu tõi.

Kuidas sa end pärast mängu tundsid (viidati vigastusele – toim.)?

Ma pole veel päris valmis, aga on positiivne, et selle sammu võtsin ja sain platsil tundsin end mugavalt. Hetkel ma pole veel oma mängu üles leidnud, mis on ka arusaadav, aga olen rõõmus, et saan klubi aidata.

Belchatow on alustanud hooaega tugevate meeskondade vastu.

Jah. Kui tahame igat matši võita, siis peame omavead hoidma võimalikult madalal. Kui suudame näidata oma parimat mängu, siis oleme võimelised Zaksa alistama.

Eestlase koduklubi peabki järgmise kohtumise kodusaalis sel laupäeval ehk 30. oktoobril just eelmisel hooajal Euroopa tugevaima klubisarja Meistrite liiga võitnud Kedzierzyn-Kozle Zaksa vastu.

scroll to top