fbpx
Close

TalTechi mänedžer: hooaeg on kindlasti läbi

TalTech/Tradehouse oma poolehoidjaid tänamas. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Tallinna Tehnikaülikooli meeskonna ja naiskonna mänedžer Uku Rummi ei näe võimalust, kuidas hooaeg võiks tänavu veel jätkuda.

Kas hooaeg on läbi? “Kindlasti,” ütleb Rummi.

Rummi sõnul pole ükski ülikoolivõistkondade mängija temale teada olevalt veel haigestunud.

“Kuna spordihoone on pandud paariks nädalaks kinni, siis treeninguid ei toimu ja vaatame jooksvalt, millist infot jagatakse,” selgitas mänedžer koroonaviiruse leviku tõttu tekkinud olukorda.

Rummi sai hiljuti kõne Lätist, kus äsja Balti liiga võitjaks kroonitud Riia Võrkpallikooli liikmed tundsid muret, kes Kuressaare eurosarja-mängul viibinud inimestest ka naiste finaalturniiri väisasid.

“Lätlased helistasid ja küsisid, kes olid Saaremaal käinutest Balti liiga finaalturniiril. Mina tean, et kolm inimest: (Hanno) Pevkur, (Robin) Ristmäe ja (Karl) Rinaldo. Pevkur seejuures kätles autasustamisel kõiki mängijaid,” teadis Rummi.

Millised plaanid on aga TalTechi meeskonnal ja naiskonnal seoses uue hooajaga? “Arutame asja järgmisel nädalal nii meeskonna kui ka naiskonnaga. Esimene mure on hetkel see, et kõik oleks terved,” lisas Rummi.

Tänavuse hooaja osas jääb veel ilmselt õhku vaid küsimus, kas medalid jäetakse välja jagamata või antakse need põhiturniiri tulemuste põhjal.

 

 

scroll to top