fbpx
Close

TÄNA | Keel ja Posojilnica kohtuvad Meistrite liigas Saksamaa haavatud pronksiklubiga

Markkus Keel koos meeskonnakaaslastega. | Foto: CEV

Täna peab rahvusmeeskonna sidemängija Markkus Keel ja tema koduklubi Bleiburgi Posojilnica Aich/Dob (Austria) Meistrite liiga teise eelringi avakohtumise Saksamaa pronksiklubiga Frankfurdi United Volleys.

Tänane mäng toimub Frankfurdis ja algab Eesti aja järgi kell 20.00. Live-skoori saab jälgida SIIT. Kohtumist näeb ka otsepildis Laola1.TV vahendusel SIIT.

Tänasest mängust jäävad vigastuse tõttu eemale kaks Frankfurdi põhimeest – sidemängija Patrick Steuerwald ja rahvusmeeskondagi kuuluv temporündaja Tobias Krick, kes mõlemad on vigastatud.

Kordusmäng peetakse Keele koduklubi kodusaalis 31. oktoobril kell 21.25, vahendab volley.ee.

Esimeses eelringis alistas Posojilnica Hollandi meisterklubi Groningeni Abiant Lycurg, kellest avamängus saadi jagu 3:1, teises mängus piisas edasipääsuks 2:3 kaotusest.

Keel on ainus eestlane, kes Meistrite liiga selles faasis kaasa teeb. Neljandast ringist ehk alagrupiturniirilt alustavad teiste seas Robert Tähe koduklubi Izmiri Arkas (Türgi), Keith Puparti, Andri Aganitsa ja Timo Tammemaa tööandja Maaseiki Greenyard (Belgia) ning Renee Teppan ja Pelchatowi Skra (Poola).

scroll to top