fbpx
Close

TÄNA | “Spordisõprade” uue hooaja avasaatest leiab Võrkpall24.ee ja Korvpall24.ee loo

Tallinna televisiooni ekraanil alustab täna kell 21.30 uut hooaega saatesari “Spordisõbrad”. Koostöös Võrkpall24.ee ja Korvpall24.ee’ga tuleb kohe avasaates juttu ka meie kahest populaarsemast pallimängualast.

Võrkpalli puudutav saatelõik räägib Tallinna Selveri ja Eesti koondise nurgaründajast Oliver Oravast, kes pole erinevalt teistest talendikatest noortest välismaale mängima veel siirdunud. Nagu selgub, peitub põhjus selles, et Orava puhul pole tegu just tavalise sportlasega.

Korvpallilugu räägib seekord aga meie koondislastest Rauno Nurgerist ja Sander Raiestest, keda seob algaval hooajal üks ühine joon – mõlemad mängivad Hispaanias.

Saate stuudiokülaliseks on kutsutud olümpiavõitja Gerd Kanter, kellega vesteldakse tema elust pärast tippsporti. Muuseas näitab Kanter oma korvpallioskusi ja räägib läbirääkimistest erinevate erakondadega.

“Spordisõprade” saatejuhid on jätkuvalt Maxim Tuul ja Jaan Männik, neist viimane paneb end avasaates sumoareenil proovile Kaido Höövelsoni ehk Baruto vastu. Korvpalli- ja võrkpallilugusid teevad aga Siim Semiskar Ja Karl Rinaldo.

scroll to top