Tartu Bigbank saatis TalTechi telemängus kiirelt pealinna tagasi

Temporündaja Kevin Soo säras taas võitjate poolel, tuues 12 punkti (+10). | Foto: Riina Vals/SK Duo

Credit24 Meistriliiga nädala ainsas Eesti klubide osalusel toimunud duellis alistas Tartu Bigbank telemängus kiirelt 80 minutiga 3:0 (17, 19, 14) Tallinna Tehnikaülikooli.

Võitjate tulemuslikem oli Märt Tammearu 14 punktiga (+8), Kevin Soo lisas 12 (+10) ja Siim Põlluäär 11 punkti (+4). Kolmandas geimis seljale liiga teinud ja välja vahetatud Albert Hurt kogus 9 punkti (+8). Tõsise vigastusega ei tohiks tegu siiski olla.

TalTechi resultatiivsemad olid Jörgen Vanamõisa ja Tamur Viidalepp 8 punktiga (+5 ja +3). Valentin Kordas lisas 7 punkti (+1). Tartlased olid külalistest selgelt üle nii rünnakul (47% – 27%) kui ka servi vastuvõtul (60% – 42%). Lisaks koguti 10 blokipunkti TalTechi 3 vastu.

Tartlased kerkisid tänu võidule Jekabpilsi Lušist mööda, paiknedes nüüd 6 võidu ja 15 punktiga teisel kohal. TalTech on 2 võidu ja 7 punktiga seitsmes.

Nädalavahetusel toimuma pidanud Eesti ja Läti klubide mõõduvõtud jäävad koroonaviiruse leviku tõttu ära, küll aga võõrustab Daugavpils nii Riia Tehnikaülikooli kui ka Jekabpilsi. Eesti meistriliigaklubidest on laupäeval mängutules Tartu, kes võõrustab karikavõistluste veerandfinaali korduskohtumises Tallinna LotusTimber/Neemecot. Avamängu võitis Tartu 3:0. Kui ka teine mäng õnnestub edukalt lõpetada, kohtutakse poolfinaalis oma tänase vastase TalTechiga.