fbpx
Close

Tiitlikaitsja Tartu Bigbank sai karikasarjas perfektse loosi, Selveril ja Pärnul ei vedanud

Karikavõistluste loosi viisid läbi Toomas Vara ja Hanno Pevkur. | Foto: ekraanitõmmis

Täna viidi Tallinnas võrkpalliliidu kontoris läbi Eesti karikavõistluste loos, mis viis juba veerandfinaalis kokku kaks tiitlipretendenti Tallinna Selveri ja Pärnu Võrkpalliklubi.

Nimetatud paari võitja kohtub poolfinaalis suure tõenäosusega mulluse karikavõistluste hõbemedalisti Saaremaa Võrkpalliklubiga, kes peab veerandfinaalis jagu saama esiliiga paari Eesti Maaülikool – Tallinna Ülikool võitjast.

Enim oli õnne mullusel karikavõitjal Tartu Bigbankil, kes kuulub alumisse tabelipoolde koos esiliigaklubide Tallinna LotusTimber/Neemeco ja Viljandi VK’ga ning nõrgima meistriliigaklubi Tallinna Tehnikaülikooliga. Veerandfinaalis kohtuvad tartlased just LotusTimber/Neemecoga.

Meeste karikaloos.

Naiste karikavõistlustel lööb kaasa viis meistriliigaklubi ja üks esiliiga naiskond. Veerandfinaalis viis loos kokku Tallinna Ülikooli ja Famila/Võru ning esiliigaklubi Gerardo’s Toys Neemeco ja Audentese SG/Noortekoondise.

Poolfinaali tagasid otse koha mullused karikafinalistid TalTech/Tradehouse ja Tartu Ülikool/Bigbank, kes ootavad vastaseid vastavalt TLÜ ja Võru ning Neemeco ja Audentese paarist.

Karikavõistluste täpsem ajakava selgub lähiajal.

Naiste karikaloos.
scroll to top