TIPPHETKED | Keel timeouti ajal: võtsin aja selleks, et mikrofon on siin ja rahvas kuuleb – kas teil häbi ka on?

Avo Keel Pärnu meeskonda juhendamas. | Foto: ekraanitõmmis

Pärnu Võrkpalliklubi kaotas laupäeval Credit24 Balti liiga veerandfinaalseeria teise kohtumise Tartu Bigbankile 0:3 (-23, -21, -9).

Mängu tipphetkedest leiab muuhulgas kolmanda geimi lõpus aset leidnud kõneka timeouti, kus Pärnu peatreener Avo Keel ütleb seisul 8:22 oma noortele hoolealustele Tony Tammiksaarele ja Richard Voogelile järgnevat: “Tammiksaar… Voogel… Ma võtsin selle aja selleks, et mikrofon on siin ja rahvas kuuleb – kas teil häbi ka on? Meile lüüakse altservi ja me ei saa vastu… Me ei saa tavalist tõstet tehtud. Selleks pandi teid mängu?”

Seeria otsustav ehk kolmas mäng toimus päev hiljem ehk pühapäeval ning Pärnu kaotas sellegi tulemusega 0:3, pudenedes ühtlasi konkurentsist välja. Lisaks tartlastele pääses 16. ja 17. aprillil Kuressaares toimuvale finaalturniirile Saaremaa, Tallinna Selver ja Jekabpilsi Luši.