fbpx
Close

Tuntud võrkpallurite pojad triumfeerisid Sloveenias noorte rannavolle etapil

Rasmus Meius. | Foto: fotolens.si

Sloveenias Murska Sobotas toimus nädalavahetusel Kesk-Euroopa Võrkpalliassotsiatsiooni (MEVZA) rannavõrkpalli tsooniturniir U18 vanuse noormeestele. Osales ka Eesti duo Kaur Erik Kais (Pärnu Spordikool) – Rasmus Meius (VK Tats), kes saavutas tugevatasemelisel turniiril esikoha.

Meespaare osales turniiril 19. Lisaks Eestile olid esindatud Sloveenia, Austria, Tšehhi, Iisrael ja Poola.

“Esimesed kümme meeskonda olid väga tugevad, kuid me suutsime kõikides mängudes vastastele oma mängu peale suruda. Eksisime vähe ja püüdsime mängida osavalt. Tänu sellele läbisime turniiri kuni finaalini puhaste paberitega,” ütles 17-aastane Meius. “Austria paarid olid kõik ülikõvad, poolfinaal oli ehk isegi kõige vingem. Kogu mäng kulges punkt-punktis ja pigem olime tagaajaja rollis. 18:16 seisult suutsime mõlemad geimid minimaalse vahega võita.”

“Jäime väga rahule oma mänguga. Esimesed neli kohtumist olid peaaegu veatud. Finaalis jäi paar asja kripeldama, aga tänu eelnevalt võidetud mängudele saime kullamatši eel vastasest rohkem puhata. Nende füüsis ei pidanud vastu. Kokkuvõttes oli tase minu arust väga kõva, kindlasti mitte kehvem kui EEVZA-l, pigem isegi tugevam ja ühtlasem,” lõpetas Meius.

Kaur Erik Kais on tuntud võrkpallitreeneri Peeter Kaisi poeg ja Rasmus Meius endise Sylvesteri mängija Kristo Meiuse poeg.

scroll to top