fbpx
Close

Väärt uuendus: Eesti volle karikasarjas hakatakse välja andma MVP-auhinda

Eesti karikavõistluste mulluse finaaletapi poodium. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Rakveres tehakse sel nädalal algust viiest etapist koosneva rannavolle Eesti karikasarjaga, kus ühe uuendusena hakatakse igal etapil parimat mees- ja naismängijat tunnustama Teras Beachi MVP-auhinnaga.

“Pole haruldane nähtus, kui üks mängija teeb väga hea turniiri ja jõuab koos paarilisega näiteks nelja parema hulka, aga kaotab nii poolfinaali kui ka pronksimängu ja läheb koju tühjade kätega. Et selliste mängijate panust väärtustada, oleme koostöös Teras Beachiga MVP-auhinna välja pannud,” sõnas karikasarja peakorraldaja Tauno Lipp.

“Minu teada pole Eestis varem sellist individuaalauhinda välja antud,” lisas Teras Beachi poolt ideega kaasa tulnud Rivo Vesik. “Tore, et on võimalus midagi natuke teistmoodi ja rohkem teha kui varem. Võib-olla annab see mõnele mängijale ka lisamotivatsiooni.”

Parima mängija auhind toob endaga kaasa 50 eurot ja Teras Beachi MVP-särgi. Nimetatud mängija valitakse nii naiste kui ka meeste puhul välja nende hulgast, kes pääsesid poolfinaali. Esmalt valivad poolfinalistid isekeskis välja kaks mängijat, kes auhinda vääriks. Lõplik otsus jääb aga võistluste peakorraldajale, peakohtunikule ja kohtunike toimkonnale, kes valivad kahe lõppvooru jõudnu seast pärast medalimänge parima.

scroll to top